Lajme

Kapen mbi 22 kg drogë në Athinë, arrestohet 37-vjeçari shqiptar, ja ku e kishte fshehur

Policia greke ka arrestuar një shqiptar 37 vjeçar në zonën e Nikeas, Athinë, dhe ka sekuestruar një sasi të madhe droge.

Gjatë kontrollit të banesës së tij janë gjetur dhe sekuestruar 20 pako me 21 kg 638 gram marijuanë, 868 gram kokainë, 1 peshore dhe 1 celular.

Shqiptari kishte krijuar një mur të dyfishtë në papafingo që shërbente për fshehjen e drogës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close