Lajme

Kapet i riu poshtë shtëpisë së Luana Vjollcës

Ky që shihni në foto është i riu nga Gjakova, i cili u kap sot pasi prej më shumë se një viti përndiqte moderatoren e njohur Luana Vjollca. Ai është 29-vjeçari Ajdin Morina, “BalkanWeb” ka siguruar fotot dhe një mesazh që ky i fundit shkruante për motrat Vjollca, Marina dhe Luana. Ai shkruante se kush bashkëpunonte me dy motrat, duke i vënë epitete të rënda, do të kishte mas akra në familjet e tyre.

Gjakova kishte shkuar edhe mëngjesin e sotëm në rrugën pranë banesës se Luana Vjollcës, dhe aty është kapur. Dje u perhap lajmi se moderatorja Vjollca kishte denoncuar në prokurorinë e Tiranës fansin e ‘zjarrtë’ me pretendimin se e përndiqte, duke iu kthyer në burim stresi dhe shqetësimesh.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close