Lajme

Kavajë, e pëson 19-vjeçari

Një 19-vjeçar në Kavajë është v etëp lagosur në gjendje d epresioni, më pas ka d enoncuar rastin në polici, sikur persona të paidentifikuar e kanë s ulmuar. Policia bën me dije se ka dërguar çeshtjen në g jykatë dhe mbi të riun rëndojnë dy a kuza, ajo e “Shkaktimit të v etëv rasjes” dhe “Deklarimit të r remë”.

“Më datë 25.09.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kavajë për veprat p enale “Shkaktimit të v etëv rasjes” dhe “Deklarimit të r remë”, në ngarkim të shtetasit Y. J., 19 vjeç, pasi ditën e djeshme, ky shtetas ka deklaruar fillimisht se është g oditur nga persona të paidentifikuar, ku nga veprimet h etimore ka rezultuar se ky shtetas në gjendje d epresive, është v etëp lagosur dhe pas ndihmës mjekësore të marrë doli nga spitali, jashtë r rezikut për jetën”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: