Lajme

Këmbimi Valutor, 2 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik dhe Euroja kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 102.5 Shitet 103.4 Euro: Blihet 121.5 Shitet 122.1 Paundi Britanik : Blihet 140.8 Shitet 141.9 Franga Zviceriane: Blihet 111.6 Shitet 112.6

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: