fbpx
Lajme

Kërcënohet zëvendës ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, policia nis menjëherë hetimet

Zëvendësministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Zafir Berisha është kërcënuar. Rasti po hetohet nga Policia. Lajmin për kërcënimin e Berishës e ka konfirmuar Ministria e Punëve të Brendshme përmes një komunikate për media. “Ministria e Punëve të Brendshme, konfirmon se zëvendësministri i MPB-së që është kërcënuar dhe ka hapur rast në polici, është z. Zafir Berisha”, thuhet në reagimin e MPB’së. Ndërkohë, MPB ka demantuar lajmin që u raportua në media se është kërcënuar zëvendësministri Ildiray Bayram.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button