Lajme

Konfliktohen me fqinjët, familja nga Librazhdi kërcënon se do të hidhet prej pallatit

Një familje nga Librazhdi ka kërcënuar se do të hidhet nga pallati për shkak të konfliktit me fqinjët. Familja me 5 anëtarë, kërcënoi se do të hidhet nga kati i tetë për shkak se fqinjët po bënin punime në taracë, mbi banesën e tyre.

Policia dhe drejtues të Bashkisë, kanë shkuar në vendngjarje për të shtensionuar këtë situatë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close