fbpx
Lajme

Konispol, Një i moshuar në gjendje të rëndë, u kafshua nga qeni i tij

Një i moshuar është kafshuar nga qeni në Konispol. Siç raportohet nga të dhënat paraprake 70-vjeçari, i identifikuar si Sotir Zisi ka marrë lëndime të shumta nga kafshimi.

Sotir Zisi, i cili mësohet të jetë edhe pronari i qenit, u sulmua në fshatin Mursi, Limos dhe ndodhet në gjenjde të rëndë shëndetësore. Qeni e ka kafshuar të moshuarin në trup, krahë dhe në fyt, dhe për pasojë 70- vjeçarit i kanë prerë krahun nga dëmtimet.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button