fbpx
Lajme

Korçë-Kapshticë/ Mjeti del nga rruga, shoferi dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Kapshticë në afërsi të urës së Zemblakut. Sipas informacioneve paraprake, mjeti ka dalë nga rruga dhe përplaset me një bordurë.

Drejtuesi i mjetit është dërguar me urgjencë në spitalit të Korçës, ku po trajtohet nga mjekët dhe është jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë, ka pasur dëme të shumta materiale dhe policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button