Lajme

Kush është 29-vjeçari që u vra mbrëmë në Tiranë? Hyri në supermarket i dehur dhe bëri sherr me autorin

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja në Tiranë. Në rrugën “Irfan Tomini”, shtetasi Jurgen Duka (Mëziri), dyshohet në gjendje të d ehur, së bashku me shokun e tij, kanë hyrë në një supermarket dhe janë konfliktuar me një shtetas tjetër të pa identifikuar.

Ky i fundit ka qëlluar me a rmë zjarri ku ka mbetur i plagosur Jurgen Duka, i cili më vonë ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Nga verifikimet e kryera rezulton se viktima është person me precedent të mëparshëm kriminal.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: