fbpx
Lajme

Lajmi i fundit/ Kërcet ar ma në Tiranë, dy të pla gosur

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme, ku një çift bashkëshortësh u pl agosën. Mirëpo, të tjera detaje tr onditëse kanë dalë në dritë.

Mësohet se çifti u p lagos me ar më zjarri, ku ngjarja ndodhi në rrugën “Njazi Meka”, në zonën e njohur si Allias. Thuhet se disa gr abitës me maska dhe me a rmë hynë në vilën në Allias duke tentuar gr abitjen dhe pl agosën burrin dhe gruan.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes që tr onditi Alliasin mbrëmjen e sotme.

Rreth orës 21:40 ndodhi ngjarja e rëndë, ku çifti u dërgua me urgjencë drejt spitalit, për të marrë trajtim mjekësor.

Ndërkohë, edhe policia nxori njoftimin paraprak në lidhje me ngjarjen, por priten detajet.

Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ende të paqarta janë pl agosur me ar më zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L, të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore. Grupi hetimor vijon punën pēr sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button