Lajme

Lazarat,Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe përplaset me murin e një shtëpie

Një aksident është shënuar pak më parë në fshatin Lazarat. Mjeti “Benz” me shofer K. A., ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me murin rrethues të një banese. Mësohet se shoferi është dërguar me urgjencë në spitalin e Gjirokastrës pasi ka marrë lëndime në kokë. Ndërkohë policia, ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close