Lajme

Lediana sqaron ndjekësit, ja pse iku nga “Për’puthen”

Asgjë nuk është më njësoj mes Ledianës dhe Mevlanit. Lediana ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku jep një dritë hije ndaj asaj që po ndodh mes tyre dhe largimit të saj nga emisioni. Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo ka shkruar se nuk pranon puthje në publik për shkak se e ka një karakter të tillë por, jo që është kundra këtij veprimi. “I gjithë rrugëtimi im ka qenë me Mevlanin dhe e falënderoj për çdo emocion që më ka dhuruar”, ka shkruar ndër të tjera Ledjana.

Nga ana tjetër, Mevlani është shprehur i mërzitur për mungesën e saj ditën e djeshme në studio po ashtu ai në një mënyrë tha se ka përfunduar gjithçka mes tij dhe Ledjanës. Sot, Mevlani ka hequr tagun e emisionit në bio-n në Instagram. Duket se dhe ai është largua nga emisioni.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: