Lajme

Levan- Vlorë, Makina plaset me trafikndarësen

Aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës, ku një makinë ka humbur kontrollin e është përplasur me trafikndaresen. Për pasojë, mësohet se ka mbetur i lë nduar një fëmijë. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Levan- Vlorë, pranë fshatit Bishan. Fëmijës i është dhënë ndihma e parë dhe ndodhet jashtë rre zikut për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close