fbpx
Lajme

Makina përplas motorrin, plagoset 55 vjeçari në Bubq

Një 55 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme, pasi një makinë tip “Ford” përplasi një çiklomotor. Drejtuesi i çiklomotorrit me iniciale B.M., 55 vjeç  është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 27.11.2020, rreth orës 17:30, në Bubq, mjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin A. S., është përplasur me një çiklomotorr me drejtues shtetasin B. M., rreth 55 vjeç”, njofton policia. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button