fbpx
Lajme

Makinat e policisë i rrethuan, shpëtohet 23 vjeçari, si e liruan pengun që i kërkohej të jepte 250 mijë euro

Dalin pamjet se si u arrit të shpëtohej një 23 vjecar ,aqedonas i marrë p e ng në kodrat e Farkës mbi godinën e Kryegjyshatës në Tiranë.

Ora News ka publikuar pamjet e këtij operacioni ku tre persona në bashkëpunim me njëri tjetrin morën p eng shtetasin maqedonas Davor Velefski dhe nën k ërcënimin e a rmës i kanë kërkuar një shumë prej 250 000 eurosh.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button