Lajme

Mallkimi i urbanëve të Tiranës/ Aksidentohet linja e Kombinatit, merr përpara koshin e mbeturinave

Një tjetër autobus në Tiranë është përplasur me koshin e mbeturinave. Ky eshte nje “ters” i cili qe prej urbait te Unazes ka prekur pothuaje cdo urban tjeter i cili leviz ne kryeqytet , Sakaq,behet me dije se autobusi i perket linjës së Kombinatit dhe është përplasur me një kosh mbeturinash duke e marre perpara.

Ngjarja ka ndodhur pranë ‘Misto Mames’.

Njoftimi i Policise: Tiranë/Informacion paraprak Më datë 16.05.2022, në Misto Mame, shtetasi S. Sh., duke drejtuar autobusin e linjës së Kombibatit, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin se tij dhe është përplasur me një kosh mbeturinash. Si pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close