fbpx
Lajme

Merr flakë stalla e bagëtive në Korçë (Video)

Një stallë bagëtish në Korçë është përfshirë nga zjarri gjatë mesditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në unazë të qytetit, në zonën e quajtur Ura e Fajancës. Dyshohet që zjarri ka rënë aksidentalisht.Policia dhe zjarrfikësja nd odhen në vendin e ngjarjes për shuarjen e flakëve. Mësohet se brenda stallës ka patur bagëti.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button