Lajme

Milot, përmbyset kamionçina pas përplasjes me “Benz”-in

Një person është plagosur dhe ndodhet gjendje të rëndë si pasojë e një aksidenti që u regjistrua pasditen e sotme në aksin Lezhë-Laç. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një kamionçinë në Milot.

Një nga drejtuesit e makinave ka marrë plagë të shumta në trup dhe është transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë. “Benz”-i duke tentuar që të shmangë përplasjen ka marrë përpara edhe disa fuçi që ndodheshin në krah të rrugës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: