Lajme

Motomjeti përplaset me bordurën në Durrës, lëndohet drejtuesi

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Durrës, pasditen e sotme. Uniformat blu bëjnë me dije se nje motomjet me drejtues shtetasin V. D., 64 vjeç, ka humbur kontrollin dhe është p ërplasur  me bordurën e rrugës. Për pasojë drejtuesi ka marrë dëmtime dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

“Më datë 04.12.2021., rreth orës 17:20, në lagjen Nr.13 Durrës, nje motomjet me drejtues shtetasin V. D., 64 vjeç, ka humbur kontrollin dhe është përplasur  me bordurën e rrugës, e për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: