Lajme

Ndahet nga jeta Kryetari i Këshillit Bashkiak Kavajë

Kryetari i Këshillit Bashkiak të Kavajës, Ramazan Cara ka ndërruar jetë ditën e sotme për shkak të Covid-19. Kryetari i Partitë Socialistë në Kavajë, Elton Elezi me anë të një postimi në Facebook ka shprehur ngushëllimet e veta për ndarjen nga jeta në moshë të parakohshme të Ramazan Carës.

“Kavaja sot humbi një qytetar model, familjarët babain shembullor, kolegët një financier të zotin e intelektual të pashoq, unë humba mikun e rrallë e kurajoz Ramazan Cara.

Kryetari i Këshillit Bashkiak të Kavajës nuk mundi ta fitojë betejën me virusin Covid-19. E kobshme ikja jote. Ngushëllime Familjes dhe te gjithëve atyre qe njohën Zonin. Qofsh i Xhenetit mik, prehu i qete,” shkruan ai.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close