Lajme

Ndalohet 47 vjeçari, banues në Sarandë

Sarandë Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit L. K., 47 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka shkelur masën e sigurisë “A rrest në shtëpi” të caktuar nga Gjykata për veprën penale “D huna në familje” dhe është konstatuar nga shërbimet e Policisë, jashtë banesës së tij. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: