Lajme

Në natyrë dhe larg politikës, Meta: Dita është më e bukur kur e nis me njerëz të mirë!

Presidenti Ilir Meta është shfaqur ndryshe dhe larg politikës këtë të mërkurë. Meta ka ndarë një foto me ndjekësit ën Facebook, ndërsa shprehet se dita është më e bukur kur e nis me njerëz të mirë.

“Është më e bukur dita kur e nis me njerëz të mirë!”, shkruan Meta.

Në natyrë dhe larg politikës, Meta: Dita është më

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close