Lajme

Nga kokëkuqe në çokollatë, mjeku zbulon ndërhyrjen që ka bërë Najada Çomo

Ndryshimi drastik në pamjen shefes së spitalit Infektiv, Najada Çomo shkaktoi jo pak diskutim në media dhe portale. Nga flokët e kuqe të cilat ishin tipari dallues i saj mjekes papritur u shfaq me flokët çokollatë dhe përveç ngjyrës së flokëve të saj ndjekësit filluan të aludonin se në fytyrën e mjekes mund të ketë patur ndonjë ndërhyrje të vogël.

Kirurgu estetik Panajot Papa  tha se nuk përjashtohet mundsia që Çomo të ketë bërë botox në pjesën e ballit , por mund të ekzistojnë dhe filtra në aplikacione të ndryshme të cilët ndihmojnë njeriun që pamja e tij të jetë më e re.

“Në këtë lloj rasti, fotografia e dytë ka më shumë ndriçim. Fotografia në këtë lloj rasti duket sikur ka bërë një trajtim, por duhet parë pacienti. Ekzistojnë disa filtra në Instagram që mund të arrihet një foto e tillë. Mund të ketë bërë botoks tek balli”- tha doktori në “zonë e lirë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: