fbpx
Lajme

Nisin rreshjet e dëborës në Vlorë dhe Llogara

Nisin rreshjet e dëborës në Vlorë pas kaq kohësh,  gjithashtu filloj bora edhe në Llogara. Aktualisht nuk ka probleme. Në zonë ndodhet borëpastrusja dhe është duke hedhur kripë.Rruga është e kalushme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close