Lajme

Njihuni me Këmbimin Valutor, 20 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshimeMë poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:    Blihet 106.9   Shitet 107.8

Euro:    Blihet 121.1 Shitet 121.8

Paundi Britanik :   Blihet 143.3   Shitet 144.4

Franga Zvicerane: Blihet 114.9

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: