Lajme

“Nuk janë hapur askund!”, Rama nxjerr videon…

Teksa në vendin tonë u rihapën disa biznese këtë të hënë pasi qeveria liroi disa nga masat e marra për shkak të COVID-19, ende nuk dihet se kur do të fillojnë punën restorantet dhe baret Përmes një video që ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, kryeministri Edi Rama sqaron edhe pse-në që sipas tij ka hapja e restoranteve dhe e bareve, ndërsa ai thekson se ato nuk janë hapur ende askund. “Një shpjegim i thjeshtë për rrezikun e Fazës 2 dhe posaçërisht për psenë e rrezikut më të madh të restoranteve e të bareve, që ende nuk janë hapur askund!

🔴 SJELLJA INDIVIDUALE MBETET GARANTI NUMËR 1 I FAZËS 2”, thekson Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close