Lajme

Nuk ndalen aksidentet, shikoni si është përmbysur makina në Vorë

Nuk ndalen aksidentet rrugore në këtë ditë të parë të vitit 2021.  Një makinë me targa AB517AY ka dalë nga rruga mbrëmjen e sotme në aksin Tiranë-Vorë dhe është përmbysur.

Forcat e policisë ndodhennë vendngjarje siç mund ta shikoni nga video e siguruar nga Ora News, ndërsa nuk dihet nëse ka të plagosur apo viktima

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close