fbpx
Lajme

Or.gji dhe festa me minorene, Princi merr vendimin dra.stik

Në Angli nuk kanë fund polemikat në lidhje me Princin Andreë pas lajmeve të publikuara në media në lidhje me një skandal se*ksual.Princi ka dhënë dorëheqjen nga të gjitha kompetencat e tij pasi së fundmi iu publikuan foto ku festonte i djersitur me disa vajza minorene. Princi u përfshi në këtë sk.andal pas hetimeve për or.gjitë që organizonte Jeffrey Epstein, i cili vr.a.u veten në burg pas arr.estimit për abu.zimin me minorene.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button