Lajme

Pako e dyshimtë në qendër të Elbasanit, policia evakuon dhe rrethon zonën (Video)

Elbasani është alarmuar këtë paradite, teksa një pako e dyshimtë është konstatuar në qendër të qytetit.

“BalkanWeb” mëson se pakoja e dyshimtë ka vënë menjëherë në lëvizje policinë, e cila ka evakuuar dhe rrethuar zonën. Ndërkohë, policia po bën verifikimin e pakos së dyshimtë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close