Lajme

Pamjet, Momenti kur kalimtarët nxjerrin nga makina prokurorin dhe të plago.surit (Video)

Kanë dalë tashmë pamjet e atentatit të dyshuar ndaj prokurorit Arjan Ndoja. JOQ ka përcjellë një video të rëndë, të momenteve kur kalimtarët e rastit kanë ndërhyrë për të nxjerrë nga makina tre të lënduarit, konkretisht prokurorin Ndoja, një person me precedent kriminal i njohur si Landi Muharremi si dhe shoferi Andi Maloku.

Më poshtë pamjet e rënda:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: