Lajme

Përplasen automjetet në Tiranë: Tre të lënduar, mes tyre edhe të mitur

Dy automjete janë përplasur në kryeqytet pasditen e së  martës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40, në rrugën “Llambi Bonata”, ndërsa për pasojë mësohet se të lënduar lehtë kanë mbetur tre persona.

Pasagjerë në një nga automjetet e përfshira ndodheshin edhe dy të mitur M.H dhe G.H. Të lënduarit ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close