Lajme

“Po na u mërzit krevati marrim makinën dhe…”, biseda të nxehta në takimin mes Anës dhe Elvisit

Sot u transmetua takimi me “gjithçka brenda” mes Anës dhe Elvisit në “Për’Puthen”. Ana e pyet Elvisin se çfarë tipi është në një marrëdhënie, ndërsa ky i fundit iu përgjigj se nuk i pëlqen aspak monotonia në lidhje dhe duhet me aventura. “E kam në sensin që përshembull po na mërzit krevati, pastaj mund të marrim makinën dhe ikim në mal,” tha me të qeshur Loco.Pjesë nga biseda:

Ana: Si e prite zgjedhjen time? Elvisi: Nuk e prita fare, desha me të pyet ishte zgjedhje se s’kishe kë me zgjedh tjetër Ana: Nga të lindi kjo Elvisi: Ngaqë stë duket njeri tjetër aty interesant Ana: Domethën ti doje të të zgjidhja unë apo jo Elvisi: Unë të kam thënë që po Ana: Mirë mu largo tani, mu zhduk hidhu! (qesh)

Elvisi: Skisha parë ndonjëherë kështu nga afër buzë të bëra. Ana: Unë tregoj çdo gjë skam me komplekse. A do doje të ishte vajzë Elvisi: Për 24 orë mbase, për të provuar disa gjëra, thjesht çështje kurioziteti. Ana: Sa shumë e afron dorën Elvisi: Më shkon vetëm e kam në karakter Ana: Si je ti në një marrëdhënie

Elvisi: Duhet të ketë pak piper Ana: Edhe mua më pëlqejnë shumë aventurat, jam tip shumë aventuriere, monotonia më mbyt. Elvisi: E kam në sensin që përshembull po na mërzit krevati, pastaj mund të marrim makinën dhe ikim në mal Ana: Epo duhet të kesh pak kushte ama.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close