Lajme

Prangoset reperi Fero dhe truproja e tij

Reperi i famshëm, Feronit Shabani, i njohur me emrin e artit, Fero është arrestuar së bashku me truprojën e tij, Bujar Ibishi. Sipas Express, Feron bashkë me truprojën e tij, Bujar Ibishi, dyshohet se e kanë sulmuar producentin dhe menaxherin, Jetmir Agaj, në studion e tij në Dragodan të Prishtinës.

Kujtojmë që pas incidentit, policia kishte shpallur në kërkim Feron bashkë me Ibishin, ndërsa Agaj ishte intervistuar në polici në cilësinë e të dëmtuarit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: