Lajme

Prej 20 ditësh i infektuar, covid-i i merr jetën policit në Kavajë

Fatmir Belba, me detyrë efektiv në Policinë e Kavajës, ka ndërruar jetë nga COVID-19.
Efektivi Belba, 58-vjeç, kishte 20 ditë i infektuar me virusin dhe ka ndërruar jetë para dy ditësh. Raportohet se Belba ka rezultuar pozitiv me virusin me datë 2 shkurt.

Kavaja është një qytet që në bilancet ditore të Ministrisë së Shëndetësisë regjistron dhjetëra të infektuar, po ashtu, nuk janë të pakët personat që kanë ndërruar jetën nga virusi i rrezikshëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: