fbpx
Lajme

Rama vizitë në Gjermani, do paraqesë përparësitë e tij si kreu i OSBE

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot një vizitë zyrtare sot në Gjermani, në cilësinë e kreut të OSBE. Rama do të marrë pjesë në seancën dëgjimore e cila zhvillohet nga Komisioni i Helsinkit .për të diskutuar punën e OSBE-së deri më tani në 2020  Gjithashtu, Rama do të paraqesë përparësitë e tij për këtë dhe të shkëmbejë mendime mbi çështjet aktuale.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button