Lajme

Rezultonte e zhdukur prej 5 ditësh, shqiptarja bëhet e gjallë

Një vajzë nga Gjakova e cila rezultonte e zhdukur që nga 26 Gushti është gjetur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Vajza është paraqitur pranë stacionit policor në Gjakovë dhe e njëjta ka deklaruar se ka qenë e d hunuar nga një burrë. Policia njofton se i dyshuari është arrestuar, ndërsa me vendim të prokurorit është dërguar në paraburgim. Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR – I GJETUR/D HUNIM /Gjakovë 26.08.2021 – 00:05. Më 31.08.2021 është paraqitur në stacion viktima femër kosovare që ishte raportuar e zhdukur dhe e njëjta ka deklaruar se ka qenë e d hunuar nga i dyshuari kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti në h etime

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: