Lajme

Sarandë, bie nga hoteli, turistja polake përfundon në spital

Nje shtetase polake eshte rrezuar nga hoteli ku po qendronte diten e sotme ne Sarande.

Lajmi u be me dije nga policia e cila theksoi se 58-vjecarja ka rene aksidentalisht dhe eshte derguar ne spital. Pas trajtimeve te para, ajo ndodhet nen kujdesin e mjekeve ne spital. Nderkohe policia ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

Sarandë/Informacion paraprak, Në spitalin e Sarandës, ka shkuar për ndihmë mjeksore shtetasja polake A. N, 58 vjeçe, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në dhomën e hotelit ku ishte akomoduar, aktualisht ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close