Lajme

Sarandë, shpallet në kërkim 21 vjeçari, detaje

Specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë shpallën në kërkim shtetasin K. Q., 21 vjeç, banues në Delvinë, për veprën p enale “Vjedhja me d hunë”, pasi mbrëmjen e djeshme, në lagjen nr.2, Sarandë, ka vjedhur me d hunë dhe nën kërcënimin e armës së ftohtë (t hikë), një aparat celular, në dyqanin e shtetasit F. D. Punohet për kapjen e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: