Lajme

Sarandë, shemben 20 objekte, ndërtime pa leje gjatë fushatës

Policia Bashkiake e Sarandës nisi shembjen e 20 objekteve këtë të martë. Sipas policisë, ato janë ndërtime pa leje, të ngritura gjatë fushatës elektorale. Këto ndërtime janë shembur pa përplasje mes policisë dhe pronarëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: