Lajme

Shkarkohet Voltana Ademi si kryetare e Shoqatës së Bashkive, ja kush e zëvendëson

Asambleja e jashtezakonshme Shoqates se Bashkive teëvendit qe u zhvillua sot në Lezhe ka shkarkuar Voltana Ademin nga ky pozicion.

Në vend të saj është zgjedhur kreu i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu .Asambleja e jashtezakonshme e Shoqatës së Bashkive të vendit që u zhvillua sot në Lezhë ka shkarkuar Voltana Ademin dhe në vend të sajë është zgjedhur kreu i bashkisë Lezhe Pjerin Ndreu.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: