fbpx
Lajme

Plagosja në Shkodër, policia jep informacion: Kemi identifikuar autorin

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion lidhur me ngjarjen e ndodhur në Shkodër mbrëmjen e djeshme. Sipas policisë Eduart Lekndreaj, 24 vjeç d yshohet se është p lagosur me a rmë pas një konflikti të çastit ndërsa vijon puna për kapjen e autorit i cili është identifikuar. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 11.01.2021, rreth orës 22:20, në Spitalin Rajonal Shkodër ka shkuar i d ëmtuar në këmbë, dyshohet me a rmë zjarri shtetasi E. L. 24 vjeç, banues në Shkodër, i cili ndodhet jashtë r rezikut për jetën. Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Tre Heronjt”, Shkodër, d yshohet si pasojë e një konflikti të çastit. Në vendin e ngjarjes ndodhen shërbimet e policisë dhe vijon puna për kapjen e autorit, i cili është identifikuar nga Policia. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button