fbpx
Lajme

Shkrumbohet kati i dytë i banesës, ndërron jetë 42-vjeçari

Një 42-vjeçar ka humbur jetën për shkak se banesa e tij është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vërdovë në Pogradec, në orët e para të mëngjesit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, ku po punohet për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close