Lajme

Ndahen nga jeta familja me 4 anëtarë në Vlorë

Katër viktima, prej të cilëve dy të rritur dhe dy fëmijë. Është ky bilanci tragjik i aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Vlorë, në vendin e quajtur “Kripa”. Burime bëjnë me dije se ka ndërruar jetë personi i katërt që po udhëtonte me automjetin tip “Toyota”. Ndërkohë që kanë mbetur të plagosur drejtuesi dhe pasagjeri i “Audit”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close