Lajme

Vlorë/ Burri konflikt me gruan para pallatit, i hedh fshesën kokës

Femra shqiptare vijon të mbetet e nënshtruar dhe e d hunuar gjithmonë nga meshkujt. Rastet e dhu nës që denoncohen në redaksinë tonë janë të pafundme, por fatkeqësisht duket se këto raste po shtohen edhe më tepër.

Një tjetër skenë e fri kshme d hune ndaj femrës ka ndodhur së fundmi në Vlorë. Në një video të mbërritur në JOQ shihet një burrë që d hunon gruan me sende të ndryshme.

Në videon e mëposhtme mund të shihet momenti kur burri godet me s hqelma disa herë gruan, pastaj me fshesë, leckë e më pas kur largohet merr edhe një send tjetër që ngjan si tullë.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes tyre, por është e patolerueshme mënyra se si meshkujt vazhdojnë të dhun ojnë femrat dhe shteti nuk merr asnjë masë ndaj tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close