Lajme

Tiranë, 22-vjeçari përplas me motomjet 50-vjeçaren. Përfundojnë të dy në spital

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur në Tiranê, Institut. Policia njofton se një 22 vjecar duke drejtuar motomjetin e tij ka aksidentuar shtetasen M. Gj., 50 vjeçe.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i motomjetit dhe shtetasja M. Gj, dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi– Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.07.2022, në Institut, shtetasi V. D., 22 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij ka aksidentuar shtetasen M. Gj., 50 vjeçe.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i motomjetit dhe shtetasja M. Gj, dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close