Lajme

Tiranë, Makina përplas kalimtarin në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në qendër të Tiranës. Nga burime në vendin e ngjarjes mësohet se një automjet ka përplasur një kalimtar.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të policisë. Nuk dihet identiteti dhe gjendja e personit të p lagosur. Të paqarta janë edhe rrethanat e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: