Lajme

Tiranë, Zjarr në një pallat, shtëllungat e tymit mbulojnë Bulevardin e Ri

Një zjarr ka përfshirë një pallat mëngjesin e sotëm pranë Shërbimit të provës. Shtëllunga tymi kanë mbuluar të gjithë Bulevardin e Ri në atë zonë.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit apo nëse ka të lënduar nga flakët. Në vendngjarje kanë shkuar mjetet zjarrfikëse si dhe autoritetet policore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close