Lajme

VIDEO\ Trafik i rënduar në Vlorë

Trafik i rënduar në Vlorë. Fundjava sjell fluks pushuesish dhe automjetesh në Vlorë. Te gjithë drejt plazhit. Situata e rënduar nis prej zonës se Skelës për të vijuar përgjatë gjithë lungomares. Situata e rënduar këtë të shtunë ndërsa një situatë e tillë paraqitet pothuajse cdo fundjave në Vlorë. Vlora vijon të vuajë një problematikë të tillë gjatë cdo fundjave ndërsa situata paraqitet deri edhe stresuese për pushuesit dhe dejtuesit e automjeteve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: