BotaLajme

Video\ Delja gangstere me syze e kapele del xhiro në qytet, ka dhe një shofer personal

Djali i një pronari ferme kur pa që njëra prej deleve në tufë po lëvizte shumë ngadalë, vendosi ta merrte me vete dhe ta fuste në makinë. Siç shihet nga videoja, kjo dele nuk të ngjan aspak me një dele të zakonshme. Duke marrë një pozicion njerëzor në makinë, pamja e saj është sa e çuditshme aq edhe e këndshme. Nga videoja kuptohet  se djali është bërë shoferi personal i deles gangstere.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close