Lajme

VIDEO\ I jepet lamtumira 16 vjeçarit nga Bishani Vlorë

Vetëm 16 vjeç u nda nga jeta në një aksident tragjik në Itali, ku një automjet e morri përpara me motorin e tij.

Familja e Festim Velaj nga Bishani Vlorë, i dha lamtumirën e fundit djalit të tyre, Mes shumë m iqve italinë dhe shoqërisë së djalit Daniele Velaj . Qofsh i parajsës Daniele. Ngushëllime familjarëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: